Апартмани Зовиќ, Мариово

Посетете го Мариово! Побегнете во мирот и спокојството на нашите мали семејни апартмани, сместени во срцето на живописната рурална област Мариово, во село Зовиќ.

Мапа

Нашите апартмани се совршени за оние кои бараат тивко одморалиште, далеку од метежот и вревата на градот.

Секој апартман е дизајниран со љубов и опремен за максимална удобност и релаксација. Ќе се чувствувате како дома штом ќе поминете низ вратата на нашите апартмани.

Нашето семејство се гордее што нуди топло гостопримство и персонализирана услуга за секој гостин.

Ние сме секогаш при рака да Ви препорачаме локални активности и атракции, со што би го направиле Вашиот престој незаборавен.

Нашиот ресторан е совршено место за уживање во вкусни оброци направени од свежи, локални состојки, додека уживате во прекрасната глетка околу нас.

Посетете не и искусете ја убавината на село Зовиќ, Мариово, заедно со вкусна храна и удобно сместување.

Со нетрпение Ве очекуваме да станите наши гости!

Наташа и Митко Крстевски